google-site-verification=tNiQDH86lyhyG4yHtnR7oxkWDgPVRm6RvA0iXtW4W5c
Fotwoltaika
Fotwoltaika
Fotwoltaika
Fotwoltaika

Grom Tech Sp. z o.o.
Ul. Mickiewicza 37/58, 01-625 Warszawa

NIP: 5252944306 KRS: 0001014804

Kontakt

Kredyt na fotowoltaikę jest ofertą dopasowaną do potrzeb klientów indywidualnych, czyli przede wszystkim właścicieli domów mieszkalnych. Na pewno poszukujesz banku, który ma w swojej ofercie dedykowany kredyt dla rozwiązań ekologicznych lub odnawialnych źródeł energii, czyli bezpośrednio instalacji fotowoltaicznych. Współpracujemy z Santander Consumer Bank S.A. oraz Credit Agricole Bank Polska S.A., aby zapewnić Ci możliwość uzyskania fotowoltaiki na preferencyjnych warunkach, z obniżonym oprocentowaniem oraz wydłużonym okresem spłaty.  Kwota abonamentu może wynieść dokładnie tyle, ile płacisz teraz za rachunki! Bezpłatnie przygotujemy dla Ciebie kalkulację kosztów oraz zapewnimy szybką decyzję kredytową – nawet w ciągu 15 min!

Istnieje możliwość sfinansowania instalacji fotowoltaicznych w dogodnych warunkach dla Klientów, za pomocą leasingu operacyjnego. Taka forma finansowania, pozwala na optymalizację kosztów w połączeniu z tarczą podatkową. Korzyści z leasingu instalacji fotowoltaicznej dla przedsiębiorstwa:
  • Brak angażowania własnych środków - opłata wstępna od 10% do 45%.

  • Zminimalizowanie kosztów wynikających z podatku. Każda wpłata w całości uznawana jest jako koszt prowadzenia przedsiębiorstwa. W przypadku różnicy wynikającej w kosztach energii, dysproporcje kosztów wyrównuje optymalizacja podatku CIT.

  • Elastyczny harmonogram spłaty rat.

  • Miesięczne koszty leasingu zbliżone do opłat za energię elektryczną.

Program priorytetowy „Mój Prąd” czy program "Czyste powietrze" ma przyczynić się do zwiększenia produkcji energii elektrycznej pochodzącej z instalacji fotowoltaicznych, w szczególności małych instalacji przeznaczonych dla potrzeb budynków mieszkalnych. Budżet programu co roku oscyluje w kwocie od 500 mln do 1 miliarda złotych, co pozwoli na objęcie bezzwrotnym dofinansowaniem kilkuset tysięcy instalacji.

 

W ramach programu można uzyskać dotację na zakup i montaż instalacji fotowoltaicznych, pompy ciepła, rekuperacji czy termomodernizację budynku.

 

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju z dn. 21 grudnia 2018r. (Dz. U. 2018 poz. 2489), od 1 stycznia 2019 roku osoby fizyczne mogą rozliczyć od podstawy podatku dochodowego wydatki poniesione na cele termomodernizacyjne. Zaliczają się do nich wydatki przeznaczone na instalację fotowoltaiczną. Ulgę podatkową możemy rozliczać przez kolejne 6 lat podatkowych, aż do maksymalnej kwoty 53 tysięcy złotych – zarówno dla podatku dochodowego na zasadach ogólnych, jak i liniowego oraz ryczałtu.

Poniżej przedstawiamy pełny akt rozporządzenia:

 

Rozporządzenie Ministra Inwestycji i Rozwoju z dnia 21 grudnia 2018 r. w sprawie określenia wykazu rodzajów materiałów budowlanych, urządzeń i usług związanych z realizacją przedsięwzięć termomodernizacyjnych

Dotacja "Mój Prąd, Czyste powietrze"

Leasing operacyjny/finansowy

Kredyt bankowy

edukacja 

dukacja

 

WallBox BS, 11kW, 16A, 3 fazy

Fotowoltaika
Helios System - fotowoltaika
Fotwoltaika

Finansowanie

Poniżej przedstawiamy Państwu szeroką gamę możliwych rozwiązań finansowania naszych usług. Służymy pomocą w doborze i uzyskaniu jak najkorzystniejszych warunków wsparcia finansowego.

Ulga podatkowa